Konukları Neler Bekliyor

Konukları Neler Bekliyor?

Sağlıklı Yaşamın İpuçları Bu Festivalde!

Halka açık olarak 1. Gerçekleşecek olan etkinlik MEYEV Vakfı ve Bouton Medya tarafından Göztepe/İstanbul’da 12-13 Mayıs tarihleri arasında sunucu Nilüfer BEREKET’in eşsiz sunumuyla Park Residences Cadde’de gerçekleşecek. Festivalde, sağlıklı beslenme, iyi yaşam, spor, güzellik, kişisel gelişim gibi konulara değinilecek.

Sağlıklı Yaşam Festivali birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla ziyaretçilere iyi yaşam tüyoları verecek. Festivalde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlik alanları, workshoplar, söyleşiler yer alacak.

Yıl boyunca Doktor Geldi Programı sunucusu Ünlü Kalp ve Damar Cerrahı Dr. Halit YEREBAKAN, etkinlikte A’dan Z’ye sağlıklı yaşama dair hem Hayatın Ritmi sunumuyla hem de gerçekleştireceği deneylerle katılımcılara eğlenceli bir deneyim sunacak.

Bitkisel tedavileriyle dünya çapında üne sahip olan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Biyoteknoloji ve Mikrobiyoloji Uzmanı, Kimyager Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU alternatif tıpla ilgili konuşmasını gerçekleştirecek.

Şişmanlık tedavisi için kombine ilaç kullanımının tekli ilaç kullanımından daha üstün olmadığı yönünde yaptığı çalışmaları ile dünyada bir ilki gerçekleştiren Dr. Ayça Kaya kalıcı zayıflama ile ilgili söyleşisi ile katılımcılara buluşacak.

İlk günün son söyleşisinde, dünyanın dört bir yanında aldığı eğitimlerle birçok enerji tekniğinin bilgisini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek etkin bir tedavi ekolü benimseyen Metin HARA, sevginin ve düşünme gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak katılımcılarla paylaşacak.

Youtube kanalı Stolk’un sevilen sunucusu Ümit ERDİM ise ameliyat olmadan spor yaparak sağlıklı bir şekilde nasıl kilo verdiğini CrossFit ekibiyle birlikte interaktif sunumuyla anlatacak.

Konuşmacılar keyifli söyleşilerine devam ederken festival eş zamanlı bahçe etkinlikleriyle ve DJ performansıyla taçlanacak.

Park Residences Cadde’nin ana sponsoru olduğu festival, BKM Mutfak ekibinin katkılarıyla hazırlanan gösteri aralarında sergileyeceği kukla şovu ve stand-up gösterileri ile izleyenleri kahkahalara boğacak.

Diyetisyen Mutfakta kitabının yazarı diyetisyen Yekbu KÖSEOĞLU hem söyleşisi hem de Workshop alanında Mutfak Sırlarını anlatacak. Bilinçaltı Dönüşüm Uzmanı Ebru FEYİZOĞLU eşliğinde enerji çalışmaları etkinliği gerçekleşecek. Yoga Eğitmenleri eşliğinde yoganın önemi ve insan hayatına katkısını interaktif bir şekilde anlatacak.

İki gün boyunca sürecek olan Sağlıklı Yaşam Festivali’nde sporun hayatımızdaki yerine dikkat çekmek amacıyla festivalin İkinci Günü etkinlik alanından başlanarak bisiklet turu düzenlenecek.

Doktorların sunumlarının yanı sıra Doç. Dr. Hakan GÜVELİ bitki kürleriyle ikinci beynimiz olan bağırsak sağlığına dikkat çekerken aynı zamanda ünlü şefler Danilo Zanna, Ayvaz Akbacak, Glutensiz Şef katılımcılara tadım deneyimi sunacak.

12 Mayıs Cumartesi günü etkinlik takvimini görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

13 Mayıs Pazar günü etkinlik takvimini görüntülemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Sponsorlarımız