iyi yaşam festivali

Sağlıklı Yaşam Festivali Nedir?

Sağlıklı Yaşam Festivali

Bu bahar, MEYEV Vakfı ve Bouton Medya tarafından düzenlenecek olan “Sağlıklı Yaşam Festivali”’ 12-13 Mayıs’ta daha iyi bir sağlığın ipuçlarını verecek. İstanbul il sağlık müdürlüğünün katkılarıyla hazırlanan bu festival hem sizi hem ailenizi eğlendirirken bilgilendirecek!

Sezonun finalinde ilk kez gerçekleşecek olan festival, Göztepe İstanbul’daki Park Residences Cadde’de düzenlenecek. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı arayışı olanlar veya mevcut yaşam tarzını zenginleştirmek için yeni yollar arayanları buluşturan 1. Sağlıklı Yaşam Festivali‘de sağlıklı yaşama dair herşeyi bulabilirsiniz!

Enerji, verimlilik ve mutluluk sağlıklı bir yaşam tarzı ile gelişir. Bu Mayıs, İstanbullular festival sayesinde sağlıklı beslenme, sağlıklı kilo kontrolü, sağlıklı aktiviteler yapma ve sağlıklı bir yaşam tarzı konularında daha fazla bilgi edinebilecekler. Uzmanlar, katılımcılarla hastalıkların önlenmesine ve stresin azaltılmasına yardımcı olabilecek yaşam tarzı değişiklikleri hakkında yeni fikirlerini paylaşırken katılımcılar  yaklaşık 25’den fazla ÜCRETSİZ ders ve atölye çalışması deneyimini yaşayabilecekler.

Tüm eğitim oturumlarına ek olarak, festivalde ünlü şeflerden yemek gösterileri, pratik yemek tarifleri ile sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlanacak. Festival katılımcıları ayrıca yoga, pilates ve crossfit gösterileri izleyebilme ve derslerine katılabilme şansı bekliyor.

Festivalle ilgili ayrıntılı bilgiye festival.dryerebakan.com adresinden veya (551) DR YRBKN (379 7256) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar ( 4 )


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Sponsorlarımız